• AEOTEC Multisensor 6 jutiklis, Z-Wave
 • AEOTEC Multisensor 6 jutiklis, Z-Wave

Prekės kodas: AEO-ZW100

Turimas kiekis: Prekė sandėlyje

Gamintojas: AEOTEC

„MultiSensor 6“ judesio jutiklis puikiai tinka ne tik intelektualiajai apsaugos sistemai. Turėdamas 5 metrų diapazoną ir 120 ° matymo lauką, „MultiSensor 6“ fiksuoja judesio duomenis, kuriuos galima naudoti viskam, pradedant saugumu, baigiant šildymo valdymu ir energijos taupymu. 

€59.00

 

Žinojimas, ar kambarys užimtas, ar salė naudojama, yra galingas duomenų elementas - „MultiSensor 6“ jūsų namų automatikos sistemą paverčia galingesne ir protingesne.

Integruotas temperatūros daviklis. Gali būti naudongas pradedant valdyti motorizuotas užuolaidas ir langus, baigiant ventiliatoriais ir termostatais, galite naudoti daugybę būdų, kaip išlaikyti kambario temperatūrą. „MultiSensor 6“ suteikia intelekto tai padaryti. Kiekviename jutiklyje yra papildomas temperatūros jutiklis, galintis tiksliai išmatuoti -10 ~ 50 ° C (14–122 ° F) ir pranešti apie temperatūros pokyčius atgal į išmaniųjų namų centrinį valdiklį.

Apšvietos senosrius. „MultiSensor 6“ realaus laiko skaitmeniniu šviesos jutikliu matuoja šviesos lygį kambaryje, jūsų namų valdymo sistema sugebės atitinkamai reaguoti į pasikeitimus.

Drėgmės jutiklis. Erdvės, tokios kaip vonios kambariai ir virtuvės, gali būti per drėgnos, o kai kurios aplinkos dažnai nėra pakankamai drėgnos. „MultiSensor 6“ siūlo laipsnišką drėgmės, nuo 0% iki 100%, stebėjimą, leidžiančią išmaniai automatizuoti ventiliatorius, motorinius langus, oro sausintuvus ir drėkintuvus. „MultiSensor 6“ stebi jūsų namus tokiu be galo mažu lygiu, kad jūsų namų valdymo sistema galėtų padaryti jūsų aplinką tikrai tobulą.

Vibracijos sensorius. Tai yra seisminis jutiklis, galintis aptikti ir pranešti apie įvykius pagrįstus vibraciją. Šiuos nedidelius pakeitimus galima naudoti norint apsaugoti „MultiSensor 6“ - jis žinos, ar įsibrovėlis jį sugadino, ar jutiklis netyčia pasislinko iš įrengimo vietos. Jis taip pat galės aptikti seisminę veiklą jūsų namuose.

UV sensorius. Tobulas aplinkos valdymas reiškia tobulą jos supratimą. „MultiSensor 6“ tiksliai matuoja ultravioletinius spindulius; šviesos rūšis, sukelianti viską nuo baldų balinimo iki akių pažeidimo. Matuojant pagal Pasaulio sveikatos organizacijos UV indeksą.

Kadangi jis sugeba užfiksuoti tiek daug naudingų duomenų ir pasiūlyti tiek daug intelekto jūsų išmaniesiems namams, yra daug vietų, kuriose galbūt norėsite įdiegti „MultiSensor 6“ savo namuose. Taip, tradicinė lubų kampų vieta yra viena iš jų. Kadangi dabar jis yra 70% mažesnis nei ankstesnių „MultiSensors“ ir sveria tik 74 gramus, „MultiSensor 6“ dabar galima įdiegti beveik bet kur.

Multisensor 6 turi dvi maitinimo opcijas:

1. Baterijos. „MultiSensor 6“ sukurtas naudoti dvi CR123A baterijas. Jų Li-MnO2 siūlo iki 2 metų akumuliatoriaus tarnavimo laiką ir 3000 mAh galios super kompaktiško dydžio, kurio skersmuo yra tik 17 mm / 0,6 “. Baterijos į komplektą neįeina. 

2. USB jungtis. Paprasčiausiai prijunkite jį prie savo namų elektros, naudodamiesi pateiktu USB kabeliu, o „MultiSensor 6“ galės veikti pažangiuoju režimu, realiu laiku užtikrindamas temperatūros, drėgmės ir šviesos rodmenis.

Techninės specifikacijos:

 • Measured Temperature Range: -10 to 50°C . Accuracy: ±0.5°C.
 • Humidity Range: 20% RH to 90% RH. Accuracy: ±3% RH (at 25°C ).
 • Lighting: 0 LUX to 3000 LUX.
 • Motion Sensitivity: 3 meters to 5 meters
 • Power Supply: USB DC 5V or battery power(2×CR123A batteries, 3V, 1500mAh). Baterijos į komplektą neįeina.
 • Operating Temperature: 0 to 40°C.
 • IP Rating: IP20.
 • Wireless Range: 150m outdoors
 • Kit Contents: Aeon MultiSensor6, Swivel Arm, mounting tape and USB cable (ceiling recess adapter available separately).

 •  
Rašyk
Skambink