• Aeotec Nano Dimmer
 • Aeotec Nano Dimmer
 • Aeotec Nano Dimmer
 • Aeotec Nano Dimmer
 • Aeotec Nano Dimmer
 • Aeotec Nano Dimmer
 • Aeotec Nano Dimmer

Prekės kodas: AEOEZW111

Turimas kiekis: Pristatymas 2-5 d.d. bėgyje

Gamintojas: AEOTEC

 • Platus apšvietimo šaltinių suderinamumas - kaitrinė lempa, halogeninė lempa (su ir be transformatoriaus), apšviečiamos šviesos diodų lemputės, apšviečiamos CFL lempos, fluorescencinės lemputės
 • Suderinamas su 2 ir 3 laidų elektros sistemomis
 • Apšvietimo scenarijų valdymas
 • Tinklo stiprumo indikatorius, kartotuvas ir apsauga nuo viršįtampio
 • Sertifikuotas "Z-Wave Plus" įrenginys
€64.99

Šis trečios kartos apšvietimo valdiklis savyje patobulino viską, kas buvo prieš tai. Duomenų apdorojimas yra sklandesnis. Suderinamumas yra platesnis. Apšvietimo valdymas yra greitesnis. Automatika ir išmanumas niekada nebuvo tokiame aukštame lygyje. 

Puikus apšvietimas yra kiekvieno protingo namo dalis. Apšvietimas, kuris reaguoja į Jūsų pageidavimus.  Visada yra tinkamas ryškumas. Visada laiku. 

Nano Dimmer siūlo protingą, prijungtą apšvietimą be jokių rūpesčių.

"Nano Dimmer" suderinamas su šiuolaikinėmis apšvietimo lemputėmis, įskaitant šviesos diodus. "Nano Dimmer" siūlo viską, ko reikia šiuolaikiškam  apšvietimo valdymui:  patikima galios matavimo funkcija ir mažesnė nei 5 minučių instaliavimo trukmė, apšvietimo tamsinimą/šviesinimą, įjungimą/išjungima nuotoliniu būdu, paspaudžiant jungiklį, pagal iš anksto užprogramuotą scenarijų.

"Aeotec Nano Dimmer" leidžia paversti bet kokį šviesos diodų jungiklį Z-Wave Plus dimmer. Galite valdyti, planuoti arba automatizuoti jį iš esamo šviesos jungiklio arba Z-Wave tinklo. Įrenginys suteikia vartotojui informaciją apie esamą energijos suvartojimą arba energijos suvartojimą per tam tikrą laikotarpį.

"Nano Dimmer" siūlo protingą apšvietimą be jokių vargų ir modifikuoja bet kokį jungiklį, kad jis būtų protingas. Jo fantastiškus apšvietimo pajėgumus papildo itin tikslūs galios matavimai, apsauga nuo viršįtampių ir apsauga nuo perkrovos. "Nano Dimmer" suderinamas su visais sertifikuotomis "Z-Wave" valdikliais, įskaitant "SmartThings", "Fibaro" ir "Vera". Jis taip pat dirbs su "Amazon Alexa".

Žymėjimai::

L – Power input for live
N – Power input for neutral
OUT – Output for load
COM – Common port for all External switches (S1 and S2)
S1 – External switch 1 control for load
S2 – External switch 2 control for load

Power input: 120VAC to 240VAC, 50Hz/ 60Hz. Rated output: Max 1.2A.
Max standby power: <0.8W.
Power measurement accuracy: ±3W.
Operating temperature: 0°C to 40°C /32 °F to 104 °F . Relative humidity: 8% to 80%.
Operating distance: Up to 492 feet/150 meters outdoors.

Supported Loads:

Control ability

Supported load types

With dimming function (On/Off/ Dim control)

Incandescent bulbs, halogen bulbs with or without electronic transformer, dimmable LED bulbs, dimmablecompact fluorescent lamps.

Without dimming function (On/Off control)

Non-dimmable bulbs (Compactfluorescent lamps with electronic rectifier, fluorescent tube lamps withelectronic ballast, LED bulbs).

 

Rašyk
Skambink