• Aeotec Z-Stick - USB Z-Wave kontroleris (su baterija)
  • Aeotec Z-Stick - USB Z-Wave kontroleris (su baterija)
  • Aeotec Z-Stick - USB Z-Wave kontroleris (su baterija)
Akcija - 10%

Prekės kodas: AEOEZW090-C

Turimas kiekis: Prekė sandėlyje

Gamintojas: AEOTEC

Prekei taikoma akcija ir jūs sutaupote - €5.00

Naujos kartos išmanusis namas neturi būti brangus - turėdami kelis pagrindinius įrenginius galite prijungti ir automatizuoti elektroniką. 

Žingsnis po žingsnio. 

Kambarys po kambario. 

Savo tempu, savo laiku ir neviršydami savo biudžeto.

€45.00 €50.00

Paprastai brangiausia bet kurio išmaniojo namo dalis yra jo centrinis valdiklis - tai yra programine įranga valdomas šakotuvas, sujungiantis visus prijungtus įrenginius, kad juos būtų galima valdyti ir automatizuoti. 

Su „Aeotec“ „Z-Stick Gen5“ jūsų centrinis valdiklis nebeturi būti brangūs. Tai taip pat neturi kelti pavojaus saugumui ar privatumui. „Z-Stick Gen5“ leidžia jums sukurti savo,lokalų hostą. 

Vartai, kuriuose nėra debesų ir kurie suteikia jums ir jūsų individualiai vizijai tinkamas funkcijas ir saugumą. „Z-Stick Gen5“ jau seniai yra „Z-Wave“ bendruomenės USB įrankis.

Pagrindiniai privalumai suderinamumas, kokybė ir funkcionalumas. 

„Z-Stick Gen5“ veikia su bet kokia platforma. Galite naudoti su asmeniniu kompiuteriu, HTPC ar nešiojamuoju kompiuteriu, su „Mac“, „Linux“ ar „Windows“, taip pat su tokiais įrenginiais, kaip „Raspberry Pi“, ir netgi pasirinkti NAS sistemas.

Pasirinkite platformą, programinę įrangą. 

„Z-Stick Gen5 “ yra suderinama su daugybe nemokamos ir komercinės programinės įrangos. „Raspberry Pi“ diegimai dažniausiai naudojami kartu su atvirojo kodo programine įranga, o „Mac“ ir „Windows“ diegimas paprastai yra pagrįstas tokiais kaip „Indigo“ ir „HomeSeer“.

Nustatę savo platformą ir programinę įrangą, galite pradėti susieti „Z-Wave“ įrenginius su savo sistema. 

Rašyk
Skambink