• DANFOSS Link rinkinys / Starter Pack
  • DANFOSS Link rinkinys / Starter Pack
  • DANFOSS Link rinkinys / Starter Pack

Prekės kodas: 014G0502

Turimas kiekis: Pristatymas iki 14 d.d.

Gamintojas: DANFOSS

Danfoss LinkTM rinkinys
Rinkinį sudaro vienas centrinis valdiklis ir 3 Connect Termostatai 

Danfoss LinkTM yra programuojama, belaidė gyvenamųjų namų (iki 300 m2) šildymo sistemų valdymo sistema.

Centrinis valdymo prietaisas – Danfoss LinkTM CC su spalvotu liečiamu ekranu, kuriuo galima valdyti visą sumontuotą sistemą. 

€319.99

Danfoss Link užtikrina, kad būtų palaikoma Jūsų pageidaujama temperatūra. Naudodami Danfoss LinkTM App, išmaniuoju telefonu galite netgi reguliuoti nustatymus. Programa užtikrins: grįžus anksčiau nei tikėtasi, Jūsų lauks šilti ir jaukūs namai. Jums nereikia rūpintis, kaip mes tai padarysime. Tiesiog mėgaukitės tobulu komfortu.

Rūpinkitės tuo, kas Jums svarbiausia. Ir leiskite viskuo kitu pasirūpinti Danfoss Link. 

living connect® radiatoriaus termostatas ir Danfoss LinkTM CC liečiamasis ekranas su Wi-Fi centriniu valdikliu
Kartu veikia kaip programuojama belaidė šildymo valdymo sistema, tinkama vienos šeimos namui, kurio plotas siekia iki 300 m2. Siekiant maksimalaus lankstumo, šildymas gali būti valdomas iš vieno centrinio punkto arba iš kiekvieno kambario. Pasirinkite patys. Netgi galite sukurti gyvenamąsias zonas ir sugrupuoti kambarius, kad valdyti būtų paprasčiau. Danfoss LinkTM CC gali valdyti ir grindų šildymą, ir living connect® radiatorių termostatus – atskirai arba kartu. 

Valdykite savo šildymą – iš bet kurios vietos

Prijungę Danfoss LinkTM CC prie savo namų Wi-Fi tinklo galėsite naudoti mūsų intuityvią Danfoss LinkTM App programą ir valdyti savo sistemą, kur bebūtumėte. Grįžtate namo anksti? Prasitęsėte atostogas? O gal tiesiog norite grįžę namo pasimėgauti kiek didesniu komfortu? Atlikite tai ir dar daugiau patogiai naudodami savo išmanųjį telefoną – iš bet kurios vietos ir bet kuriuo metu. 

Sureguliuokite šildymo sistemą pagal savo kasdieninį tvarkaraštį Su Danfoss Link namų komfortas pasiekiamas daug paprasčiau. Nustatykite kambario temperatūrą
bet kuriam dienos ar nakties metui, kad ji tiktų kasdieniam Jūsų šeimos gyvenimui – ir kartu taupykite energiją bei išlaidas. O išmanios atostogų ar sustabdymo funkcijos leis lengvai pakoreguoti laiką, kai Jūsų gyvenimas nukryps nuo tvarkaraščio. 

Išmanus namų šildymas nuotoliniu būdu, kurį žinote geriausiai

Su naująja Danfoss LinkTM App programa temperatūrą namuose galėsite valdyti vienu piršto prisilietimu.

Danfoss Link paprastumas leis Jums jaustis patogiai. Jokios sudėtingos informacijos ar painių meniu. Mes tai vadiname išmanesniu šildymu. Bet Jūs galite vadinti tiesiog namais.

Danfoss LinkTM App – paprasta, elegantiška ir labai patogi naudoti. 

Miego metas. Taupymo režimas: įjungta

Greičiausias būdas taupyti energiją – tiesiog sumažinti temperatūrą, kai nėra poreikio. Tuo metu, kai esate darbe, parduotuvėje, lankote draugus, šeimą ar miegate. Tai tobulos progos sumažinti išlaidas nepajudinant nė piršto. Išmanūs radiatorių termostatai leidžia sutaupyti iki 30 % šildymo sąnaudų.

Įsivaizduokite: jeigu visi Jūsų namai būtų tokie išmanūs. 

Danfoss Link paprastumas leis Jums jaustis patogiai.
Ši valdymo sistema ne tik intuityvi, bet ir puikiai atrodo. Viskas valdoma elegantišku liečiamuoju ekranu arba patogiai naudojantis išmaniuoju telefonu. Mes tai vadiname išmanesniu šildymu. Jūs tai galite vadinti tiesiog namais. 

„Danfoss Link“ leidžia Jums paprastai ir intuityviai valdyti savo namų šildymą. Pasirinkite patogias iš anksto nustatytas energijos taupymo programas arba sukurkite individualią programą, atitinkančią Jūsų gyvenimo ritmą. Naudodami nuotolinį valdymą išmaniuoju telefonu užtikrinsite, kad programa visuomet veiktų pagal Jūsų norus. Ką bepasirinktumėte, galėsite mėgautis tobulu šiuolaikiniu komfortu ir energijos efektyvumu. Atsipalaiduokite. Sutaupykite. 

  • Bendras prietaisų skaičius negali viršyti 50 (1 Danfoss LinkTM CC + 49 prietaisai). 

Prekė Automatikos paketas
Serija LINK
Ekranas 3,5” TFT spalvotas liečiamas
IP klasė 21
„Wi-fi“ 802,11 b, g arba n (2,4 GHz)
Perdavimo dažnis 868,42 MHz
Perdavimo ribos standartiniuose pastatuose Iki 30 m
Kiekis pakuotėje 3 vnt. Connect termostatai ir 1 vnt centrinis NSU valdiklis
Maitinimas Virštinkinis blokas, 1x230V
Matmenys, mm 125×107×25

 

Rašyk
Skambink