• išmanus jungiklis HELTUN HE–TPS05 „Quinto" 5 mygtukų
  • išmanus jungiklis HELTUN HE–TPS05 „Quinto" 5 mygtukų
  • išmanus jungiklis HELTUN HE–TPS05 „Quinto" 5 mygtukų

Prekės kodas: HE-TPS-05

Turimas kiekis: Išparduota

Gamintojas: HELTUN

„HELTUN HE–TPS05“ pažangus programuojamas perjungiklis „Quinto“ su jutikliniu ekranu Jūsų namų apšvietimo sistemai, elektros išvestims arba motorizuotoms žaliuzėms, durų užraktams, vartams ir sklendėms suteikia „neįtikėtinai išmanių“ pajėgumų. Jis pakeičia jau esamą sienoje įmontuotą jungiklį ir internetu galima stebėti, valdyti bei pažangiai programuoti penkis prijungtus prietaisus. „Quinto“ yra „neįtikėtinai plonas“, kad būtų montuojamas ant sienos; turintis aukščiausio laipsnio kontrolę ir patogumą suteikiančių savybių. 

€129.99

 

Iš dviejų energijos šaltinių valdo iki penkių sistemų

„Quinto“ penkių kanalų relės gali valdyti arba: 1) iki penkių išjungimo / įjungimo prietaisų, 2) tris išjungimo / įjungimo prietaisus ir vieną dvipusį variklį, arba 3) vieną išjungimo / įjungimo prietaisą ir du dvipusius variklius. Dvi nepriklausomos relių kanalų įvestys leidžia valdyti skirtingus energijos šaltinius turinčias sistemas arba relės išvestis naudoti kaip sausus kontaktus. Kiekviena relė gali turėti iki 5 A įkrovą. 

Prisijungia prie „Z-Wave“ šviesų ir apšvietimo reguliatorių

„Quinto“ yra nuostabus pasirinkimas apšvietimo sistemų valdymui. Jis leidžia susieti įjungimą ir išjungimą, taip pat tolygų paryškėjimą (Up) ir patamsinimą (Down) valdančias „Z-Wave“ šviesas ir apšvietimo reguliatorius. Apšvietimo reguliatoriaus lygius galima susieti su „Quinto“ mygtukų foniniu apšvietimu informacijai apie prijungtos šviesos būseną (įjungta / išjungta) teikti. 

Valdo motorizuotus prietaisus

„Quinto“ taip pat galima naudoti tokioms motorizuotoms sistemoms kaip žaliuzės, įvažiavimo vartai, vandens vožtuvai, langai ar durų užraktai valdyti. Jis taip pat leidžia susieti su relių perjungikliais siekiant valdyti susietų motorizuotų prietaisų atidarymą ir uždarymą. Jeigu yra sumontuoti durų / langų jutikliai, juos galima susieti su „Quinto“ foniniu apšvietimu, leidžiant nurodyti prietaiso būseną (atidarytas / uždarytas).

Liečiamojo ekrano mygtukai turi daug funkcijų

„Quinto“ turi penkis labai jautrius talpinės varžos valdymo mygtukus; kiekvienas jų turi dviejų spalvų foninį apšvietimą (raudoną / mėlyną). Galima rankiniu būdu konfigūruoti 15 foninio apšvietimo ryškumo lygių arba automatiškai nustatyti, kad reguliuotų aplinkos apšvietimo sąlygas; tokiu būdu, mygtukai visada lengvai matomi. Kiekvieną mygtuką galimą sukonfigūruoti bet kuriuose iš devynių skirtingų režimų, kad būtų galima valdyti relės išvesties būseną (1-5). 

 

Penki būdai įjungti užprogramuotus scenarijus

Realaus laiko laikrodis (RLL) įgalina „Quinto“ įjungti scenarijus, kai pagal grafiką įsijungia susieti prietaisai. Kita galinga savybė leidžia „Quinto“ įjungti prijungtų prietaisų scenarijus, kai pasikeičia temperatūros, drėgmės ar apšvietimo jutiklio vertės. „Quinto“ mygtukai taip pat gali tiesiogiai įjungti valdiklio scenarijus - kiekvienas foninis apšvietimas rodo scenos būklę. 

Žinokite kiek energijos suvartojate 

„Quinto“ gali nustatyti kiek energijos suvartoja prijungti prietaisai konkrečią dieną, savaitę ar mėnesį. Tiesiog nurodykite kiekvieno relės kanalo apkrovos suvartojimą vatais ir prietaiso loginis valdiklis apskaičiuos bendrą suvartojimą nuo tada, kai išvestis buvo įjungta.

Pagal naujausią „Z-Wave“ platformą 

„Quinto“ integruoja „Z-Wave v2 700“ platformos modulį, leidžiantį įrenginį naudoti kartu su „Z-Wave“ namų automatinėmis sistemomis. Jis palaiko „Z-Wave“ S0 ir S2 apsaugos protokolus, IšmaniojoPaleidimo (angl. SmartStart) technologiją ir jį galima prijungti („susieti“) prie kitų „Z-Wave“ prietaisų, pavyzdžiui, relių, variklių valdiklių, apšvietimo reguliatorių ir kt.

Rašyk
Skambink