• Išmanus šildymo termostatas HE HT-01Heltun Heating Thermostat
  • Išmanus šildymo termostatas HE HT-01Heltun Heating Thermostat
  • Išmanus šildymo termostatas HE HT-01Heltun Heating Thermostat
  • Išmanus šildymo termostatas HE HT-01Heltun Heating Thermostat

Prekės kodas: HE-HT-01

Turimas kiekis: Prekė sandėlyje

Gamintojas: HELTUN

„HELTUN HE–HT01“ pažangus programuojamas termostatas yra elegantiškai sukurtas ir „neįtikėtinai išmanus“, suteikiantis galimybę bevieliu būdu, internetu, valdyti Jūsų namų šildymo sistemą. „HE–HT01“ yra „neįtikėtinai plonas“, kad būtų montuojamas ant sienos; pasižymintis energiją taupyti padedančiomis savybėmis ir suteikiantis aukščiausio laipsnio komfortą bei patogumą. 

€169.99

Valdo elektrines šildymo sistemas

HE–HT01 skirtas palaikyti pastovią kambario ir grindų temperatūrą; jame įrengti aplinkos ir grindų šildymo sistemų skleidžiamos spinduliuotės jutikliai. Jis valdo tokias elektrines šildymo sistemas, kaip radiatoriai, konvekciniai arba elektriniai židiniai, boileriai ir elektrinis po grindimis įrengtas šildymas. Šildymo elementus tiesiogiai valdo 16 A jungiklis. 

Daugybiniai įmontuoti jutikliai

„HE–HT01“ turi LCD ekraną, šešis labai jautrius talpinės varžos valdymo mygtukus ir du temperatūros jutiklius, kurie yra skirti stebėti aplinkos oro ir grindų temperatūras, naudojant išorinį NTC jutiklį. Įrenginys taip pat turi įtaisytus drėgmės, apšvietimo ir energijos vartojimo jutiklius. Patogiame naudotojui ekrane galite peržiūrėti visų jutiklių pateikiamą informaciją. 

Neprisiliesdami stebėkite visą svarbią informaciją 

Ekrane rodoma: aplinkos oro temperatūra, grindų temperatūra, naudotojo nustatytas taškas, drėgmės lygis, dabartinis veikimo režimas, laikas, savaitės diena ir „Z-Wave“ tinklo bei relės būklė. Ekrano ryškumas savaime prisitaiko prie aplinkos apšvietimo sąlygų, kad lengviau būtų perskaityti rodmenis.

Itin konfigūruojamas, automatiškai saugus 

Rankiniu būdu arba naudodami "Z-Wave“ valdiklį / tinklų sąsają, galite pasirinkti vieną iš šešių veikimo režimų su individualiais nustatymais. Kaip saugumo priemonė, „HE–HT01“ apsaugo spinduliuotę skleidžiančias grindų šildymo sistemas nuo perkaitimo savaime išsijungdamas, kai temperatūra pasiekia 40 °C.

 

Žinokite kiek energijos suvartojate 

„HE–HT01“ įmontuota energijos suvartojimo sistema tiksliai stebi kiek energijos suvartojote konkrečią dieną, savaitę ar mėnesį. 

Pagal naujausią „Z-Wave“ platformą

HE–HT01 integruoja „Z-Wave v2 700“ platformos modulį, leidžiantį įrenginį naudoti kartu su „Z-Wave“ namų automatinėmis sistemomis. Termostatas palaiko „Z-Wave“ S0 ir S2 apsaugos protokolus, IšmaniojoPaleidimo (angl. SmartStart) technologiją ir jį galima prijungti („susieti“) su kitais „Z-Wave“ prietaisais, pavyzdžiui, relėmis, perjungikliais ir kt.

Rašyk
Skambink