• HELTUN HE–RS01 relės perjungiklis „Quinto“ (penkių kanalų)
  • HELTUN HE–RS01 relės perjungiklis „Quinto“ (penkių kanalų)
  • HELTUN HE–RS01 relės perjungiklis „Quinto“ (penkių kanalų)
  • HELTUN HE–RS01 relės perjungiklis „Quinto“ (penkių kanalų)
  • HELTUN HE–RS01 relės perjungiklis „Quinto“ (penkių kanalų)
  • HELTUN HE–RS01 relės perjungiklis „Quinto“ (penkių kanalų)

Prekės kodas: HE-RS-01

Turimas kiekis: Išparduota

Gamintojas: HELTUN

„HELTUN HE–RS01“ relės perjungiklis „Quinto“ (t. y., penkių kanalų) bet kokiems prijungtiems prietaisams suteikia neįtikėtinų galimybių: bevielį valdymą, energijos taupymą ir Jūsų namams – absoliutų komfortą bei patogumą.  Jį lengva sumontuoti už standartinėse elektros paskirstymo dėžutėse esančių išvesčių ar jungiklių arba prie šviesių, išvesčių ar variklinių prietaisų prijungtos grandinės pertraukiklio plokštės. Tokiu būdu šie prietaisai tampa „neįtikėtinai išmanūs“, juos galima stebėti, valdyti internetu ir pažangiai programuoti. 

 

Iš dviejų energijos šaltinių valdo penkias sistemas

Relės perjungiklis „Quinto“ valdo arba: 1) iki penkių išjungimo / įjungimo prietaisų, 2) tris išjungimo / įjungimo prietaisus ir vieną dvipusį variklį, arba 3) vieną išjungimo / įjungimo prietaisą ir du dvipusius variklius. Dvi nepriklausomos relių kanalų įvestys leidžia valdyti skirtingus energijos šaltinius turinčias sistemas arba relės išvestis naudoti kaip sausus kontaktus. Kiekviena relė gali turėti iki 5 A įkrovą.

 

Leidžia susieti „Z-Wave“ apšvietimo reguliatorius ir variklius

„HE–RS01“ yra nuostabus pasirinkimas apšvietimo sistemų valdymui. Prietaisas leidžia susieti įjungimą ir išjungimą, taip pat tolygų paryškėjimą (Up) ir patamsinimą (Down) valdančius „Z-Wave“ apšvietimo reguliatorius, naudojant prie „HE–RS01“ įvesčių prijungtus išorinius perjungiklius. Juo taip pat galima valdyti motorizuotas žaliuzes, vartus, langus, sklendes ir durų užraktus. 

Penkios įvestys išoriniams jungikliams bei realaus laiko laikrodis

Galima sukonfigūruoti penkias įvestis išoriniams jungikliams siekiant devyniuose skirtinguose režimuose valdyti kiekvieną iš penkių relės išvesties būsenų. Įvestis taip pat galima naudoti „Z-Wave“ valdiklio scenoms aktyvuoti. Realaus laiko laikrodis (RLL) įjungia scenarijus, kai pagal grafiką įsijungia susieti prietaisai.

Grandinės pertraukiklius padaro „neįtikėtinai išmanius“ 

Su 5 A per kanalą, „HE–RS01“ yra tobulas grandinės pertraukiklio plokštės priedas, skirtas internetu, naudojant „Z-Wave“ tinklų sąsają stebėti ir valdyti prietaisų grupes.

Žinokite kiek energijos suvartojate 

Relės perjungiklis „Quinto“ gali nustatyti kiek energijos suvartoja prijungti prietaisai konkrečią dieną, savaitę ar mėnesį. Tiesiog nurodykite kiekvieno relės kanalo apkrovos suvartojimą vatais ir prietaiso loginis valdiklis apskaičiuos bendrą suvartojimą nuo tada, kai išvestis buvo įjungta.

Pagal naujausią „Z-Wave“ platformą 

„HE–RS01“ integruoja „Z-Wave v2 700“ platformos modulį, leidžiantį įrenginį naudoti kartu su „Z-Wave“ namų automatinėmis sistemomis. Prietaisas palaiko „Z-Wave“ S0 ir S2 apsaugos protokolus, IšmaniojoPaleidimo (angl. SmartStart) technologiją ir jį galima prijungti („susieti“) su dar dvidešimčia kitų „Z-Wave“ prietaisų, pavyzdžiui, relių, variklių valdiklių, apšvietimo reguliatorių ir kt. 

Rašyk
Skambink