Prekių paieška - Valdymas

 

Šis užuolaidų variklio modelis KT82TV teikia ne tik visas 82TN funkcijas, bet ir suteikia daugiau valdymo funkcijų, kurių pagalba galima pilnai integruoti variklį į pagrindines namų automatizavimo sistemas.

 • "Soft start" funkcija. Variklis pradeda traukti užuolaidą iš lėto ir įsibėgėja. Pristabdo taip pat sulėtėjant. Ši funkcija taip pat leidžia rankiniu būdu traukti užuolaidą ir įjungti variklį (patraukus ranka, variklis pratesia užuolaidos traukimą automatiškai).
 • Stabdymas pajutus pasipriešinimą (jei pajuntama kliūtis). Tai yra saugos funkcija, bet taip pat naudojama automatiškai sustabdyti variklį, kai jis pasiekia kelionės pabaigą
 • Rankinis valdymas - kai nėra elektros maitinimo, vis tiek galite traukti užuolaidas rankiniu būdu
 • Įmontuotas radijo 433MHz imtuvas.
 • galite prijungti šį įrenginį tiek į 240V, tiek į 110V
 • Itin tylus veikimas
 • RS485 kontrolė
 • Valdymas per jungiklį, radio siūstuvą (pultelį) arba išmaniąją aplikaciją
 • Tinka naudoti su Fibaro Roller Shutter bei Qubino Flush Shutter, kad naudoti Z-Wave protokolu

 

Mes taip pat tiekiam ir komplektuojam atitinkamus karnizus. 

Jeigu Jūs domina karnizo bei variklio montavimo darbai, prijungimas prie Z-Wave išmaniųjų namų valdiklių. Kreipkites telefonu arba info@neoconnect.lt ;

 

 

 

 

 

 

€115.00

 • Platus apšvietimo šaltinių suderinamumas - kaitrinė lempa, halogeninė lempa (su ir be transformatoriaus), apšviečiamos šviesos diodų lemputės, apšviečiamos CFL lempos, fluorescencinės lemputės
 • Suderinamas su 2 ir 3 laidų elektros sistemomis
 • Apšvietimo scenarijų valdymas
 • Tinklo stiprumo indikatorius, kartotuvas ir apsauga nuo viršįtampio
 • Sertifikuotas "Z-Wave Plus" įrenginys
€64.99

"Aeotec WallMote" yra pažangus "Z-Wave®remote" valdiklis, skirtas montuoti ant sienos. Jame yra 2 mygtukai, kuriais galite lengvai valdyti Z-Wave įrenginius savo namų tinkle trumpai paspaudžiant, ilgai paspaudžiant arba slenkant per mygtukus.
Jungiklis turi RGB pašvietimą, rodanti mygtukų veikimą, taip pat paliečiant girdimas garso signalas ir vibraciją.
"WallMote"  palaiko "Over The Air" (OTA) funkciją, skirtą produktų programinės įrangos atnaujinimui nuotoliniu būdu.

 

€89.99

"Aeotec" didelio galingumo "Smart Switch" yra valdymo ir stebėjimo prietaisas didesnių apkrovų prietaisams. Jis gali pilnai valdyti Jūsų didelio galingumo prietaisus belaidžiu būdu arba pagal užprogramuotą scenarijų. Jūs gausite realaus laiko ataskaitas apie tai, kiek elektros energijos jūs sunaudote, ir galėsite sumažinti elektros energijos sąnaudas, kurias patyriate dėl prietaisų, kuriems reikia 40 amperų, naudojimo.

€139.99

„Danfoss LinkTM“ valdiklis vandeniniam šildymui - 5 išvestys 

„Danfoss LinkTM“ HC yra „Danfoss LinkTM“, progra- muojamos, belaidės gyvenamųjų namų šildymo sistemos valdymo sistemos dalis.

„Danfoss LinkTM“ HC valdo vandeniu šildomas grindų sistemas. Sistema pasižymi plačiu funkcijų spektru, optimaliu komfortu, mažomis energijos sąnaudomis ir galimybe valdyti kiekvieno kamba- rio temperatūrą. 

Maitinimo įtampa 230 V AC; Išėjimo įtampa 24 V DC; 

€224.99

Belaidis temperatūros valdymas – visame name.

Danfoss Link yra belaidė ir išmani ryšio technologija iš vidaus ir stilinga savo išore dėka visada madingo dizaino.

Pilnai valdydami Jūsų patalpų klimatą, connect radiatorių termostatai yra susieti belaidžiu ryšiu su Danfoss Link, užtikrindami aukščiausio lygio kontrolę Jūsų namų šildymo sistemoje.

Vartotojui patogi naudoti sąsaja su spalvotu liečiamu ekranu padeda lengvai ir patogiai valdyti Danfoss Link sistemą. Tai vienas iš greičiausių, patogiausių ir greičiausiai atsiperkančių būdų pagerinti Jūsų namų šiluminės energijos efektyvumą. 

€254.99

„Danfoss LinkTM“ BR (šildymo katilo relė) yra prietaisas, skirtas pagal šildymo poreikį įjungti ir išjungti dujų ir skystojo kuro šildymo katilus  

€84.99

The Repeater Unit is used for extending the wireless transmission range between the Central Controller, Room Sensors and other connected components in Danfoss Link™. 

Key features: 
• Easy wireless assignment to Central Controller  
• Supplied by 230V  
• Up to 3 Repeater Units installed in a chain between the relevant radiator thermostat, room sensor and the Central Controller

€64.99

Danfoss sieninis kambario temperatūros sensorius veikiantis Z-Wave duomenų perdavimo protokolo pagrindu

€94.99

Danfoss LinkTM kambario termostatas yra elektroninis termostatas, skirtas kambario temperatūrai matuoti.

Kambario termostatas yra Danfoss LinkTM sistemos dalis. Ši sistema naudojama sukurti belaidį ryšį tarp šildymo sistemų gyvena- muosiuose ir lengvuose komerciniuose pastatuose ir šių sistemų valdymui. 

€79.99

Connect yra gyvenamųjų patalpų elektroninis radiatorių termostatas, skirtas naudoti su
Danfoss LinkTM sistema 

Connect termostatai yra lengvai įdiegiami
ir pateikiami kartu su adapteriais, skirtais visiems Danfoss bei daugelio kitų gamintojų gaminamiems vožtuvams.

Connect maitinimą tiekia baterijos, kompaktiškas ir lengvai valdomas, turi tik tris mygtukus priekyje ir belaidį ryšį su Danfoss LinkTM centriniu valdikliu. 

€59.99

Danfoss LinkTM rinkinys
Rinkinį sudaro vienas centrinis valdiklis ir 3 Connect Termostatai 

Danfoss LinkTM yra programuojama, belaidė gyvenamųjų namų (iki 300 m2) šildymo sistemų valdymo sistema.

Centrinis valdymo prietaisas – Danfoss LinkTM CC su spalvotu liečiamu ekranu, kuriuo galima valdyti visą sumontuotą sistemą. 

€319.99
Rašyk
Skambink