• Namų apšvietimo automatizavimo paketas
Akcija - 5%

Prekės kodas: SET2

Turimas kiekis: Pristatymas iki 14 d.d.

Garantija: 24 mėn.

Gamintojas: FIBARO

Prekei taikoma akcija ir jūs sutaupote - €25.95

Rinkinį sudaro: 

Fibaro home center lite centralė 

Fibaro automatinė apšvietimo rėlė

Fibaro automatinė (dviguba) apšvietimo rėlė 

Fibaro šviesos srauto reguliatorius 250W 

Fibaro šviesos srauto reguliatoriaus priedas 

Fibaro LED apšvietimo reguliatorius 

*Rinkinio komplektacija gali būti keičiama! 

 

 

€505.00 €530.95

Rinkinį sudaro: 

Fibaro home center lite centralė (279 Eur) - tai yra pagrindinė „protingų namų“ sudedamoji dalis, taigi jos dėka gausite dominančius pranešimus į mobiliąją programėlę, sms, ar e-paštu. 

Fibaro automatinė apšvietimo rėlė (59,99 Eur) - Apšvietimo valdymo rėlė yra skirta vienai apšvietimo grupei automatizuoti t.y. jos pagalba galėsite ne tik nuotoliniu būdu valdyti apšvietimą, bet ir sudaryti scenarijus su kitais išmanių namų prietaisais. SVARBU: produktas reikalauja elektriko žinių. 

Fibaro automatinė (dviguba) apšvietimo rėlė (59,99 Eur) - Apšvietimo valdymo rėlė yra skirta dvejoms apšvietimo grupėms automatizuoti t.y. jos pagalba galėsite ne tik nuotoliniu būdu valdyti apšvietimą, bet ir sudaryti scenarijus su kitais išmanių namų prietaisais. SVARBU: produktas reikalauja elektriko žinių. 

Fibaro šviesos srauto reguliatorius 250W (59,99 Eur) - Rėlė skirta apšvietimo intensyvumui reguliuoti. Dažnai šios rėlės pagalba pasitelkiama kuriant scenarijus, pvz.: temstant šviesos intensyvumas gali būti palaipsniui didinamas arba nakties metu judesio davikliams užfiksavus judesį šviesa gali būti įjungiama tik 20% intensyvumu tam, kad neakintų. SVARBU: produktas reikalauja elektriko žinių.

Fibaro šviesos srauto reguliatoriaus priedas (11,99 Eur) – Naudojamas kartu su šviesos srauto reguliatoriumi, kuomet bendra valdomos apšvietimo grandinės galia ne didesnė nei 50W. SVARBU: produktas reikalauja elektriko žinių.

Fibaro LED apšvietimo reguliatorius (59,99 Eur) - Rėlė yra skirta LED apšvietimui automatizuoti bei elektros energijos suvartojimo stebėjimui. Prietaiso pagalba galėsite ne tik nuotoliniu būdu valdyti apšvietimą, bet ir sudaryti scenarijus su kitais išmanių namų prietaisais. SVARBU: produktas reikalauja elektriko žinių. 

*Rinkinio komplektacija gali būti keičiama! 
 
 

Rašyk
Skambink