• Namų komforto paketas Apple vartotojams

Prekės kodas: SET3

Turimas kiekis: Pristatymas iki 14 d.d.

Garantija: 24 mėn.

Gamintojas: FIBARO

Rinkinį sudaro: 

Fibaro judesio daviklis 

Fibaro sieninis kištukas 

Fibaro automatinė rėlė 

€197.97

Rinkinį sudaro: 

Fibaro judesio daviklis  Apple HomeKit (67,99 Eur) – turi ne tik judesio aptikimo funkciją, tačiau ir patalpos apšviestumo bei temperatūros monitoringo funkcijas, o mobiliosios programėlės pagalba įspės užfiksavęs judesį namuose ir pagal tai galės aktyvuoti iš anksto nustatytus scenarijus, pvz.: įjungs apšvietimą ar auštant ryte iš lėto atidarys žaliuzes. SVARBU: draugiškas gyvūnams! 

Fibaro sieninis kištukas (type F, Schuko) Apple HomeKit (69.99 Eur) – Šio prietaiso pagalba nuotoliniu būdu galėsite ijungti/išjungti elektronikos prietaisus pvz.: lygintuvą, TV, virdulį, kavos aparatą ir t.t. Taip pat galėsite stebėti produkto elektros energijos suvartojimą. Prietaisas dažnai naudojamas vaikų kontrolei, t.y. ne tik matysite kuriuo laiku buvo naudojamasi tam tikru prietaisu (pvz.: kompiuteriu), bet nustatysite naudojimo valandas.

Fibaro automatinė rėlė (219602) (59,99 Eur) – Automatinė valdymo rėlė yra skirta vienai apšvietimo ar elektros lizdo grupei automatizuoti t.y. jos pagalba galėsite ne tik nuotoliniu būdu valdyti apšvietimą, bet ir sudaryti scenarijus su kitais išmanių namų prietaisais. SVARBU: produktas reikalauja elektriko žinių. 

* Šiuose įrenginiuose centralės funkciją atlieka Apple įrenginys, pvz.: Apple TV arba Apple iPad. 

Rašyk
Skambink