Prekių pristatymas

PREKIŲ PRISTATYMAS

Užsakytos prekės interneto parduotuvėje neoconnect.lt pristatomos visoje Lietuvoje per 1-5 darbo dienas po visų užsakytų prekių kainos apmokėjimo; užsakymo diena į pristatymo terminą neįskaičiuojama.

Pristatymo mokestis priklauso nuo pasirinkto pristatymo būdo. 

Užsakymams į Kuršių Neriją imamas papildomas 20 EUR dydžio už siuntinį, mokestis. Dėl siuntų į užsienį reikia teirautis atskirai. 

Jei Pirkėjo užsakymo suma (po visų jam priklausančių nuolaidų) yra 50 EUR (be PVM)  ir daugiau, pristatymas paštu ar per paštomatus yra nemokamas.

 Galite pasirinkti Jums patogiausią užsakytų prekių pristatymo būdą:

  1. Pristatymas paštu, registruota siunta -  3-5 d. d.;
  2. „Omniva“ arba „LP Express“ paštomatais - 1-2 d. d.  Tai patogus ir paprastas būdas atsisiųsti siuntą, nes ją atsiimti galėsite bet kuriuo Jums patogiu paros metu. Kai tik siunta pasieks Jūsų pasirinktą paštomatą, Jums bus išsiųsta SMS žinutė. SVARBU! Nurodykite tikslų savo telefono numerį, nes būtent Jūsų nurodytu numeriu bus išsiųsta SMS žinutė su siuntos atsiėmimo iš paštomato informacija
  3. Pristatymas „LP Express“ kurjerių tarnybą -  1-2 d. d. Siunta bus įteikta Jums (Jūsų šeimos nariui ir pan.) į rankas - tai patogiausias būdas atsisiųsti siuntą.

Jeigu Pardavėjas pirkimo-pardavimo sutarties sudarymo momentu neturi reikiamos prekės sandėlyje, prekė užsakoma tiesiai iš gamintojo, dėl ko prekių pristatymo terminai gali keistis ir apie tai Pirkėjas yra informuojamas jo nurodytais kontaktais. 

Maksimalus sandėlyje neturimos prekės pristatymas Pirkėjui Lietuvoje - 2 (du) mėnesiai.

Rašyk
Skambink