QUBINO

QUBINO yra patikimų ir galingų Z-Wave modulių šeima. Daugelis iš šių modulių yra išskirtiniai ir mažiausi mikrokontrolleriai pasaulyje. Qubino daugybė proveržių inovacijų srityje ir 100% kokybės kontrolė sąlygoja tai, kad Qubino yra geriausias pasirinkimas DIY (pasidaryk pats) mėgėjams bei  namų automatizavimo srities profesionalams. Qubino produkcija puikiai tinka tiems, kurie nori paversti kiekvieną savo namų prietaisą į išmanųjį įrenginį ir paversti savo būstą į idealius išmaniuosius namus, valdomus su vienu išmaniojo telefono mygtuko paspaudimu. Visi Qubino moduliai yra pagaminti Europoje.

Kiekvienas įrenginys yra išbandomas ir kruopščiai patikrinamas prieš patvirtinimą pardavimui. Tikrai unikalus gamintojo įsipareigojimas šioje pramonėje.

Nerimaujate dėl savo namų elektros prietaisų ar konkretaus kambario suvartojamos elektros kiekio? 

Sumažinkite elektros sąnaudas

Naudodami „Qubino 3-Phase Smart Meter“ galite nuotoliniu būdu stebėti namų el. energijos suvartojimą.

„Qubino 3-Phase Smart Meter“ naudojamas energijos matavimui trifaziuose elektros energijos tinkluose ir gali būti naudojamas gyvenamosiose, pramoninėse ir komunalinėse patalpose. Prietaisas matuoja energiją tiesiogiai 4 laidų tinkluose pagal greito įtampos ir srovės signalų atrankos principą. Jis skirtas montuoti ant DIN bėgio.

€173.24
  • Valdykite ranka per 5 integruotus lietimui jautrius paviršiaus taškus
  • Valdykite išmaniuoju telefonu *
  • Įjunkite / išjunkite įrenginį, prijungtą prie „Luxy“
  • Įjunkite / išjunkite „Luxy“ šviesą ir paleiskite 16 mln. Spalvų spektrą
  • Nustatykite vieną iš 4 apšvietimo efektų
  • Patikrinkite prijungto įrenginio energijos suvartojimą (kWh ir W) *
  • Nustatykite tvarkaraštį, kad įjungtumėte / išjungtumėte „Luxy“ prijungtą apkrovą ir perjungtumėte spalvą *
  • Gaukite „Luxy“ vizualius šviesos diodų pranešimus įvairių įvykių metu iš kitų „Smart Home“ įrenginių, pvz., Judesio, durų skambučio ar potvynio signalizacijos *

* tik kartu su „Z-Wave Smart Home Gateway“

€149.82

„Qubino Mini Dimmer“ yra mažiausias belaidis šviesos reguliatorius pasaulyje. „Mini Dimmer“ yra MOSFET perjungimo šviesos prietaisas, kuris taip pat palaiko žemos įtampos halogeninių lempų valdymą su elektroniniais transformatoriais, reguliuojamomis fluorescencinėmis lemputėmis ir reguliuojamomis LED lemputėmis

Jis gali dirbti su neutralia linija arba be jos (3 arba 2 gyslų elektros instaliacija)

€63.00

Šis Z-Wave modulis yra naudojamas šviesos reguliavimUI arba ventiliatoriaus greičio reguliavimui. Modulis gali būti kontroliuojamas per Z-Wave tinklą arba per sieninį jungiklį. Modulis yra suprojektuotas montavimui elektros spintoje DIN relėje.

Modulis matuoja lemputės arba ventiliatoriaus elektros energijos suvartojimą ir palaiko ryšį su skaitmeniniu temperatūros davikliu.

Suprojektuotas veikti, kaip retransliatorius, skirtas pagerinti Z-Wave tinklo stabilumo spektrą.

€71.39

Modulis yra Smart meter priedas. Naudojamas elektros apkrovos iki 32A ON/OFF jungimui. Komunikavimas su Smart Meter: per terminalus A1 ant IKA232-20 ir 5 ant Smart Meter.

 

 

€30.86

Modulis yra Smart Meter priedas. 

Naudojamas elektros apkrovos iki 32A ON/OFF jungimui.

Komunikavimas su Smart Meter: optinu (IR) komunikacijos prievadu.

 

 

€78.65

Šis Z-Wave modulis yra skirtas energijos matavimui vienfaziame elektros energijos tinkle iki 65A.  Integruotas mikroprocesorius matuoja elektros energiją, įtampą ir įtampos veiksnius išgaunamus iš matuojamų signalų.

 

€119.79

Daviklis susideda iš dviejų dalių. Pirmoji yra integruojama į duris, antroji su dviem laidais integruojama į durų staktą.

Kada durys yra uždarytos abi dalis turi būti sulygiuotos.

 

 

€10.77

Universalus durų jutiklis.

Kontroliuokite jus dominančių durų atidarymą/uždaryma.

Kurkite išmaniojo namo scenarijus priklausomai nuo durų padeties (pvz. įėjimo durims atsidarius isijungia/išsijungia patalpos apšvietimas).

 

€10.77

Tvirtinimo dėžutė, puikiai tinka jūsų turimos Z-Wave įrangos montavimui.

€6.05

Skaitmeninis temperatūros sensorius, turintys 1 m. kabelį su jungtimi, Qubino modulių pajungimui.

 

€15.20

RGBW dimeriavimo modulis yra universalus, suderinamas su Z-Wave RGB/RGBW įrenginiais.

€65.34
Rašyk
Skambink