QUBINO

 

QUBINO yra patikimų ir galingų Z-Wave modulių šeima. Daugelis iš šių modulių yra išskirtiniai ir mažiausi mikrokontrolleriai pasaulyje. Qubino daugybė proveržių inovacijų srityje ir 100% kokybės kontrolė sąlygoja tai, kad Qubino yra geriausias pasirinkimas DIY (pasidaryk pats) mėgėjams bei  namų automatizavimo srities profesionalams. Qubino produkcija puikiai tinka tiems, kurie nori paversti kiekvieną savo namų prietaisą į išmanųjį įrenginį ir paversti savo būstą į idealius išmaniuosius namus, valdomus su vienu išmaniojo telefono mygtuko paspaudimu. Visi Qubino moduliai yra pagaminti Europoje.

Kiekvienas įrenginys yra išbandomas ir kruopščiai patikrinamas prieš patvirtinimą pardavimui. Tikrai unikalus gamintojo įsipareigojimas šioje pramonėje.

 

 

 

 

 

 

 

Šis Z-Wave modulis yra naudojamas šviesos reguliavimUI arba ventiliatoriaus greičio reguliavimui. Modulis gali būti kontroliuojamas per Z-Wave tinklą arba per sieninį jungiklį. Modulis yra suprojektuotas montavimui elektros spintoje DIN relėje.

Modulis matuoja lemputės arba ventiliatoriaus elektros energijos suvartojimą ir palaiko ryšį su skaitmeniniu temperatūros davikliu.

Suprojektuotas veikti, kaip retransliatorius, skirtas pagerinti Z-Wave tinklo stabilumo spektrą.

 

 

€71.39

Modulis yra Smart meter priedas. Naudojamas elektros apkrovos iki 32A ON/OFF jungimui. Komunikavimas su Smart Meter: per terminalus A1 ant IKA232-20 ir 5 ant Smart Meter.

 

 

€30.86

Modulis yra Smart Meter priedas. 

Naudojamas elektros apkrovos iki 32A ON/OFF jungimui.

Komunikavimas su Smart Meter: optinu (IR) komunikacijos prievadu.

 

 

€78.65

Šis Z-Wave modulis yra skirtas energijos matavimui vienfaziame elektros energijos tinkle iki 65A.  Integruotas mikroprocesorius matuoja elektros energiją, įtampą ir įtampos veiksnius išgaunamus iš matuojamų signalų.

 

€119.79

Daviklis susideda iš dviejų dalių. Pirmoji yra integruojama į duris, antroji su dviem laidais integruojama į durų staktą.

Kada durys yra uždarytos abi dalis turi būti sulygiuotos.

 

 

€10.77

Universalus durų jutiklis.

Kontroliuokite jus dominančių durų atidarymą/uždaryma.

Kurkite išmaniojo namo scenarijus priklausomai nuo durų padeties (pvz. įėjimo durims atsidarius isijungia/išsijungia patalpos apšvietimas).

 

€10.77

Tvirtinimo dėžutė, puikiai tinka jūsų turimos Z-Wave įrangos montavimui.

€6.05

Skaitmeninis temperatūros sensorius, turintys 1 m. kabelį su jungtimi, Qubino modulių pajungimui.

 

€15.20

RGBW dimeriavimo modulis yra universalus, suderinamas su Z-Wave RGB/RGBW įrenginiais.

€65.34

Šis modulis naudojamas įjungti arba išjungti du elektroninius įrenginius (pvz. šviesos, ventiliatoriai). Modulis gali būti valdomas per Z-Wave tinklą arba sieninį jungiklį. Produktas sukurtas taip, kad ji galima būtų paprasta sumontuoti įleistinėje montavimo dėžutėje ir paslėpti už jūsų įrengto sieninio jungiklio.

€60.50

Šis modulis yra naudojamas šviesų dimeriavimui (šviesos stiprumo reguliavimui) arba ventiliavimo greičio valdymui. Modulis gali būti kontroliuojamas per Z-Wave tinklą arba sienos jungiklį. Modelis yra sukurtas tokiu būdu, kad galėtų būti instaliuotas montavimo dežutės viduje ir paslepiamas už tradicinio jungiklio.  

 

€60.50

Šis dimeris yra naudojamas šviesų dimeriavimui, ventiliavimo greičio reguliavimui ir bet kokio kito prietaiso su 0-10V galingumo kontrolę valdymui. Modulis turi  standartinę 0-10V išeigą ir multi funkcinį įvadą, kuris gali būti  mygtukas/jungiklis, potenciometras arba 0-10V signalas. 

€60.50
Rašyk
Skambink