• Qubino Luxy Smart Light išmanusis Z-Wave šviestuvas
  • Qubino Luxy Smart Light išmanusis Z-Wave šviestuvas
Akcija - 20%

Prekės kodas: ZMNHQD1

Turimas kiekis: Prekė sandėlyje

Gamintojas: QUBINO

Prekei taikoma akcija ir jūs sutaupote - €25.90

Luxy Smart Light - vienintelis šviesos jungiklis su tokiu funkcionalumu. Jis apšviečia jūsų kambarį, net nereikia įjungti pagrindinio, lubinio šviestuvo

Naujoviškas šviesos šaltinis, kuris švelniai apšviečia jūsų namus 16 milijonų spalvų

€104.00 €129.90

Qubino Luxy Smart Light suprojektuotas taip, kad tilptų į potinkines dėžutes, esančias šviesos jungiklio aukštyje arba ten, kur paprastai turite elektros lizdus. Tai reiškia, kad „Luxy Smart Light“ galima greitai ir lengvai sumontuoti bet kurioje namo vietoje, kur jau turite elektrą (norint tinkamai eksploatuoti privaloma naudoti nulinį laidą) arba kur lengvai galite pratraukti papildomus laidus.

Galite valdyti „Luxy Smart Light“ rankiniu būdu, belaidžiu būdu arba nustatyti, kad jis veiktų automatiškai.

Jei naudojate jį kaip atskirą įrenginį, galite jį valdyti per 4 integruotus lietimui jautrius paviršiaus taškus. Palietę galite įjungti / išjungti „Luxy“ šviesą, nustatyti spalvą, pritemdyti ryškumą ir pasirinkti iš 4 apšvietimo efektų.

Apšvietimo scenos yra įkvėptos gamtos ir padės jums nustatyti nuotaiką, imituojant vandenyno, saulėtekio, vaivorykštės ir gamtos spalvų scenas.

Jei esate labiau pažengęs vartotojas, galite integruoti „Luxy Smart Light“ į „Z-Wave“ tinklą ir mėgautis daugybe kitų jo siūlomų funkcijų. Prisijungęs prie Z-Wave centrinio valdiklio, „Luxy“ tampa išmaniuoju namų įrenginiu, leidžiančiu jį valdyti nuotoliniu būdu per išmanųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį ir sukuriant sudėtingesnes scenas, pvz. nustatant laiko grafiką.

Viena iš „Luxy Smart Light“ funkcijų yra integruotas pyptelėjimas, todėl galite jį naudoti kaip žadintuvą, unikaliuose garso ir vaizdo pranešimų deriniuose.

Tai gali sukelti kiti prietaisai, pvz., vandens nuotekio detektorius, judesio jutiklis, durų skambučio mygtukas ir kt., Jis taip pat gali veikti kaip pavojaus signalas arba kaip jūsų durų skambučio pratęsimas ar pakaitalas.

Prireikus jis vizualiai praneš su mirksinčiu apšvietimu arba garso signalu.

Techninės specifikacijos

Power supply

110 - 240 Vac ±10 % 50/60 Hz

Operation temperature

-10 ~ +40 °C

Z-Wave operation range

Up to 40 m indoors

Beeper

Max. 80 dB at 5 cm

Colours

±2%

Operation temperature

16 million

Luminance

1090 cd/m2

Standby/max. consumption

0,5 W / 1,5 W

Installation in boxes

Ø ≥ 60 mm / at least 2M

Z-Wave Repeater

Yes

Dimensions (WxHxD) (with packaging)

93x90x45 mm / (149x136x53 mm)

Weight (with glass frame) (with packaging)

114 g / (230 g)

 

 

Rašyk
Skambink