• Shelly GAS Dujų nuotekio detektorius (LPG Edition)
  • Shelly GAS Dujų nuotekio detektorius (LPG Edition)
Akcija - 10%

Prekės kodas: S0014

Turimas kiekis: Prekė sandėlyje

Gamintojas: Shelly

Prekei taikoma akcija ir jūs sutaupote - €4.50

Daugelis buitinių prietaisų yra priklausomi nuo gamtinių dujų arba suskystintų naftos dujų, tačiau nedaugelyje namų jusliniu būdu aptinkamas dujų nuotėkis, kuris gali būti pavojingas. „Shelly GAS“ gali aptikti tiek gamtines, tiek suskystintas dujas ir padėti jums papildomai apsaugoti savo namus ir šeimą. Jo ilgas tarnavimo laikas, nedidelis jautrumas ir „Wi-Fi“ technologija leidžia visada žinoti, ar dujos kelia grėsmę jūsų namams.

€40.50 €45.00

Pavojingi dujų nuotėkiai gali pasireikšti bet kurioje jūsų namų vietoje, tačiau ne visus dujų detektorius galima įdėti visur. Štai kodėl „Shelly GAS“ yra itin kompaktiško dydžio. 

Jį galima naudoti bet kur, o jei įtariate nuotėkį, tiesiog prijunkite įrenginį ir bukite ramūs

Užtikrinkite vaikų saugumą

Dėl savo įtemptos kasdienybės kartais vaikus turime palikti ramybėje namuose. Norėdami būti ramūs, kad jie yra apsaugoti nuo netikėtų įvykių, naudokite „Shelly GAS“. Įrenginys nedelsdamas atsiųs jums pranešimą, kai nutekės net nedidelis dujų kiekis.

Pagyvenę žmonės, ruošdami maistą, dažnai pamiršta uždaryti dujų vožtuvą. Be to, dėl sutrikusio uoslės jie gali nepastebėti dujų nutekėjimo. Naudodami „Shelly GAS“ galite būti ramūs, nes tai iškart įspės jus, jei jūsų namuose yra net nedidelė gamtinių ar suskystintų dujų koncentracija.

Elektrinis dujų vožtuvų valdymas

Vožtuvai rūpinasi tinkamu dujinių prietaisų veikimu ir saugumu. Kartais gali nutekėti dujos. Kai „Shelly GAS“ aptinka dujų nuotėkį, galima nustatyti, kad jis nedelsiant uždarytų dujų vožtuvą, taigi jūs nebesijaudinsite dėl dujų nuotėkio.

Išmanieji perspėjimai

Su „Shelly GAS“ intelektualiaisiais įspėjimais sužinosite, ar įrenginys veikia, ar neveikia, ar nešyla, ar dujų nuotėkis yra nedidelis ar stiprus. Jei dujų lygis tampa pavojingas, „Shelly GAS“ mirksi raudona šviesa ir garsiai aliarmuoja, todėl jūs ir jūsų šeima galite saugiai palikti teritoriją.

Nuotolinis valdymas ir pranešimai

„Shelly GAS“ informuos jus apie jūsų namų saugumą, kad ir kur būtumėte. Jei prietaisas aptiks kokią nors grėsmę, jis nedelsdamas išsiųs pranešimą į jūsų išmanųjį telefoną per „Shelly Cloud“ programą ir tuo pačiu metu mirksės šviesos ir garso signalais kambaryje, kuriame jis įdiegtas.

Jūsų virtuvės geriausias draugas

Jei gaminote maistą ir pamiršote uždaryti dujinės viryklės vožtuvą, jūsų namai gali greitai prisipildyti sprogių dujų. Norėdami išvengti šio pavojaus ir gaisro pavojų, tiesiog prijunkite „Shelly“ dują savo virtuvės zonoje ir išvenkite pavojaus.

POWER
Power supply AC 110-230V ±10%, 50/60Hz
Power supply DC No
SPECIAL FUNCTIONS
Gas detector Yes - Liquefied Petroleum Gas - LPG
Device temperature protection Yes - Flame Resistant
FEATURES
Alarm indicator LED Flash & Sound
Alarm sensitivity 6% LEL
Sound level ≥70dB
Valve manipulator jack output 11-13V, 500mA
Operational temperature -10ºC to +50ºC
Device power consumption < 3 W
Intelligent On/Off Yes
Local and remote control Yes
CONNECTIVITY
Wireless/WiFi Protocol 802.11 b/g/n
Radiofrequency 2400 - 2484 MHz
Radio signal power 1mW
Range up to 50 m outdoors and up to 30 m indoors (depending on the building materials)
DIMENSIONS
Size 89.5 mm x 89.5 mm x 38 mm (plug not included)

 

Rašyk
Skambink